catering firması

Bir yemek tedarikçisinden hizmet almanın şirketiniz için ne faydalar sağlayacağı üzerine çok düşünmemiş olabilirsiniz. Profesyonel bir catering firması, hem şirket yeme-içme giderleri hem de çalışanların motivasyonu üzerinde sandığınızdan daha etkili olabilir.

Kurumsal Catering Şirket Kültürü için Harika Bir Çözümdür

Geçtiğimiz birkaç yılda, daha fazla şirket, çalışan merkezli bir şirket kültürünün önemini anlamaya başladı. Dünyanın en iyi şirketleri, çalışanlarını desteklemeye, çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılamaya ve toplumu teşvik etmeye büyük önem vermektedir. Bunu yapmanın çalışanlarınıza yiyecek sağlamaktan daha iyi bir yolu olmayabilir. Birlikte yemek yemek, insan deneyiminin büyük bir parçasıdır ve yüzyıllardır bir topluluk oluşturmanın önemli bir bileşeni olmuştur.

Birlikte öğle yemeği yemek insanları konuşturur. Bu sadece insanların birbirlerini tanımasına ve daha güçlü bağlar kurmasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bununla bağlantılı olarak üretkenliği de artırır. Birlikte yemek yemenin sosyal bağlar kurma ve motivasyon üzerindeki etkisini göz önünde bulundurarak, bir catering firması ile anlaşabilir ve çalışanlarınızı ortak bir paydada buluşturabilirsiniz. Çalışanlarınıza yatırım yapmak – haftada birkaç kez öğle yemeği sağlayarak bile – büyük getiri sağlayacaktır. Catering hizmetleri, katılımı artırmanın ve güçlü bir şirket kültürü geliştirmenin kolay ve basit bir yoludur.

Kurumsal Catering İşe Alma ve Elde Tutma Süreçlerinde Etkilidir

Günlük öğle yemeği gibi küçük bir ikramiye bile potansiyel çalışanlar için büyük bir fark yaratabilir. Size benzer maaş ve sosyal haklarla iki şirkette çalışma şansı verilseydi, ancak biri haftada bir veya iki kez ya da hafta boyunca ücretsiz öğle yemeği hakkı sunsaydı hangisini seçerdiniz?

Aynı şey, çalışanın elde tutulması için de geçerlidir. İnsanlar kendilerini değerli hissettiklerinde, bir şirketten ayrılma olasılıkları daha düşüktür. Çalışanlarınızı her iki anlamda da beslemek, onlara değer verdiğinizi göstermenin harika bir yoludur. Şirketiniz için alacağınız catering hizmetleri sayesinde çalışanlarınız ve potansiyel çalışanlarınız üzerinde olumlu etkiler bırakabilirsiniz.

Kurumsal Catering Zaman Kazandırır

İster inanın ister inanmayın, kurumsal catering size çok zaman kazandırabilir ve üretkenliği artırabilir. Çalışanlar, bu sayede öğle yemeği için şirket sınırları dışında, bütçelerine uygun ve bir saat gibi kısa bir sürede sipariş verip yiyebilecekleri yemek arayışına girmeyeceklerdir. İş arkadaşlarıyla yemek yemek ve etkileşimde bulunmak için ofiste kalmayı tercih edecekleri ve hatta öğle yemeğinde bazı yararlı iş sohbetleri yapabilecekleri bir sistem, kurumsal catering hizmeti aldığınız takdirde mümkün hale gelir.

En İyi Kurumsal Catering Firması Hangisi?

Bir catering firması ile anlaşarak şirketinizin günlük yemeklerinin yanı sıra şirket organizasyonları için gerekli yemeklerin profesyonel bir firma tarafından hazırlanması fikrinin şirketiniz için olumlu dönüşler almaya yardımcı olacağını düşünüyor, ancak şirketinize yakın ya da şirketinizin bulunduğu lokasyona hizmet veren catering firmaları hangileri bilmiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Konsept Catering olarak, profesyonel ekibimiz ve yıllara dayanan tecrübemiz ile küçük ve büyük ölçekli şirketlere taşıma yemek hizmeti, yerinde üretim yemek hizmeti, paket yemek hizmetleri ve organizasyon hizmetleri gibi pek çok çözüm sunuyoruz. İstanbul’un her noktasına aktif olarak hizmet sağlıyor; aylık olarak planlanan yemek menülerimiz ile şirket kültürünüze ve ihtiyaçlarınıza en uygun catering hizmetini veriyoruz. Hemen Konsept Catering ile iletişime geçerek şirketiniz için catering fiyatı teklifleri alabilir ve ihtiyaçlarınıza yönelik bir hizmet alabilirsiniz.t

catering

Konsept Catering İletişim

Tel: 0212 603 67 25

E-mail: info[at]konseptcatering.com