taşıma yemek

Konsept Yemek Şirketi olarak sağlamış olduğumuz yemek hizmetlerini 3 farklı ana kategoride sunuyoruz. Bunlar taşıma yemek hizmeti, yerinde üretim yemek hizmeti ve özel organizasyon yemek hizmetidir. 

Taşıma Yemek Hizmeti

Eğer firmanızın yemek üretimi için uygun alanı yoksa ya da firmanızda yemek kokuları istemiyorsanız taşıma yemek hizmeti sizin için en uygun olanı olacaktır. Kişi sayılarına göre değişmekle beraber genellikle fiyat avantajı da sağlamaktadır. Çalışan personel sayısı 100 kişinin altındaki firmalar için taşıma yemek hizmeti maliyet olarak önemli bir kazanç olacaktır. Bir taşıma yemek firması olarak misyonumuz yıllardan beri süregelen taşıma yemek deneyimimizi göz önünde bulundurarak yemeklerin taşınması esnasında özelliğini en iyi şekilde muhafaza edecek şekilde taşıma sistemi geliştirmek olmuştur.

Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Yerinde üretim yemek hizmeti, yemek hizmeti için uygun alanı bulunan firmaların yemeklerinin tarafımızdan yapılması hizmetini kapsamaktadır. Sizlerin sadece yemek üretebilmemiz için uygun alanı göstermeniz yeterli olacaktır. Gerekli olan tüm ekipmanlar tarafımızdan karşılanacak olup birim yemek maliyeti dışında size hiç bir ücret yansıtılmayacaktır. Yerinde üretim yemek hizmeti dahi olsa tüm üretim ve standart felsefemiz en kaliteli yemek hizmeti sunacak şekilde olacaktır.

Organizasyon Hizmeti

Bu hizmet özel gün organizasyonlarında ihtiyacınız olan yemek hizmetini kapsamaktadır. Kişi sayısı 200 ün üzerinde olması durumunda organizasyon yemeği hizmeti verebilmekteyiz. Düğün, davet, balo, kokteyl, iş yemeği, açılış, ramazan iftarı ve benzeri toplu yemek organizasyonlarınız için en kaliteli yemeklerimizle hizmetinizdeyiz. Konsept Catering olarak konusunda uzun yıllar tecrübe edinmiş çalışanlarımızla, özel gün organizasyonunuzu en kusursuz ve hatasız şekilde gerçekleştirmek üzere çalışmaktayız. Konuyla alakalı tecrübemiz, sizi bu konuda hata yapması düşük ihtimalli bir yemek firmasıyla çalışmaya yönlendirecek ve Konsept Catering ile çalışmak yükünüzü tamamen alacaktır.

Paket Yemek Hizmeti

Toplu yemek hizmetimizi, her yemeğin ayrı ayrı paketlenmesi yöntemiyle toplu paket yemek hizmeti olarak değiştirdik. Yani isteyen firmalara tüm yemeklerin porsiyonlanmış ve paketlenmiş olarak paket yemek hizmeti sağlayabilmekteyiz. Paket yemek hizmeti için tek yapmanız gereken bizlere paket yemek adetini bildirmektir. Yemekleriniz termo kaplar içerisinde sıcaklığı korunarak dilediğiniz saatte adresinize teslim edilecektir. En yeni teknoloji paketleme ekipmanlarımız sayesinde kaliteli bir yemek hizmeti almanın zevkine varacaksınız. Paket yemek hizmetlerimiz için detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.