Yemek Şirketi olarak sağlamış olduğumuz yemek hizmetlerini 3 farklı ana kategoride sunuyoruz. Bunlar taşıma yemek hizmeti, yerinde üretim yemek hizmeti ve özel organizasyon yemek hizmetidir. 

Taşıma Yemek Hizmeti

Eğer firmanızın yemek üretimi için uygun alanı yoksa ya da firmanızda yemek kokuları istemiyorsanız taşıma yemek hizmeti sizin için en uygun olanı olacaktır. Kişi sayılarına göre değişmekle beraber genellikle fiyat avantajı da sağlamaktadır. Çalışan personel sayısı 100 kişinin altındaki firmalar için taşıma yemek hizmeti maliyet olarak önemli bir kazanç olacaktır.

Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Yerinde üretim yemek hizmeti, yemek hizmeti için uygun alanı bulunan firmaların yemeklerinin tarafımızdan yapılması hizmetini kapsamaktadır. Sizlerin sadece yemek üretebilmemiz için uygun alanı göstermeniz yeterli olacaktır. Gerekli olan tüm ekipmanlar tarafımızdan karşılanacak olup birim yemek maliyeti dışında size hiç bir ücret yansıtılmayacaktır. Yerinde üretim yemek hizmeti dahi olsa tüm üretim ve standart felsefemiz en kaliteli yemek hizmeti sunacak şekilde olacaktır.

Organizasyon Hizmeti

Bu hizmet özel gün organizasyonlarında ihtiyacınız olan yemek hizmetini kapsamaktadır. Kişi sayısı 200 ün üzerinde olması durumunda organizasyon yemeği hizmeti verebilmekteyiz.