paket yemek

Konsept Yemek Şirketi olarak paket yemek hizmetimiz ile özellikle pandemi döneminde sağlıklı, hijyenik ve aynı zamanda sosyal mesafe kuralına da uygun olarak hizmet verebilmekteyiz. Bu süreçte bir çok firmanın standart toplu yemek hizmetine çekinceli baktığı dikkatimizi çekti ve buna istinaden üretimimizin bir kısmını paket yemek hizmetine ayırdık. Bu sebeple son teknoloji paketleme makinalarımız sayesinde hem pratik hem de sağlıklı bir öğün yemek hizmeti sunmaktayız. Paket yemekler, thermobox denilen saklama kabında taşınarak, yemeklerin sıcaklığının koruması sağlanır. Bu sayede üretilen yemekler, renk ve koku gibi özelliklerini yitirmeden lezzetini kaybetmez.

Paket Yemek Hizmeti Avantajları

1- Yemek süresi kısalır. Yemeklerin hazırlanması, sonrasında temizlenmesi gibi konular olmayacağından dolayı ortalama yemek süresi kısalmaktadır.

2- Koronavirüse karşı daha koruyucu. Paket yemek hizmeti, toplu yemek hizmetine göre toplu ve kalabalık ortamlardan daha uzak durmanıza yardımcı olabilir. Örneğin paket yemekler rahatlıkla her ortamda yenebilmektedir. Çalışanlar kendi masalarında yemek yiyerek sosyal temas azaltılabilmektedir.

3- Paket yemekte, yemek dağıtım personeli, temizlik personeli gibi personeller çalıştırmak gerekmez. Dolayısıyla paket yemek fiyatlarını karşılaştırma yaparken bu personellerin maaşları da hesaba katılmalıdır.

4- Paket yemek için porsiyonlar peşinen ayrıldığından dolayı daha dengeli ve sağlıklı beslenme sistemi oturtulabilir.

Paket Yemek Fiyatları

Konsept Catering olarak paket yemek fiyatlarımız kişi sayısıyla orantılı olarak değişmektedir. Yani toplu alımlar oldukça yemek fiyatı daha uyguna gelmektedir. Fakat Mayıs 2021 itibariyle şuan ortalama olarak 4 çeşit paket yemek fiyatımız 14,00 TL ‘dir. Tabiki bu fiyat 6 ay için geçerlidir ve 6 ay sonunda TEFE-ÜFE oranında güncelleme yapılacaktır. Ayrıca kişi sayısı arttıkça bu fiyatta %20 ‘lere varan indirimler uygulanabilmektedir. Kısacası aşağıdaki iletişim numaramızdan bizi arayarak detaylı bilgi edinebilir, kişi sayınıza uygun paket yemek fiyatını öğrenebilirsiniz.

Paket Yemek Servis Güzergahı

Servis güzergahımız üzerindeki 20 kişi üstündeki firmalara paket yemek servisi verebilmekteyiz. Bunun dışında günlük talep miktarının artması halinde İstanbul’un her bölgesine paket yemek sağlayabilmekteyiz. Paket yemek için servis güzergahlarımız genel olarak aşağıdaki şekildedir.

– Hadımköy Paket Yemek

– Esenyurt Paket Yemek

– Beylikdüzü Paket Yemek

– Avcılar Paket Yemek

– Küçükçekmece Paket Yemek

– Bahçelievler Paket Yemek

– Bakırköy Paket Yemek

– Başakşehir Paket Yemek

– Arnavutköy Paket Yemek

– Beşiktaş Paket Yemek

– Şişli Paket Yemek

– Kadıköy Paket Yemek

– Ataşehir Paket Yemek

– Bağcılar Paket Yemek

– Gaziosmanpaşa Paket Yemek

– Kağıthane Paket Yemek

– Eyüp Paket Yemek

– Aksaray Paket Yemek

– Fatih Paket Yemek

– Zeytinburnu Paket Yemek

– Sultangazi Paket Yemek

– Ümraniye Paket Yemek

– Üsküdar Paket Yemek

– Maltepe Paket Yemek

– Kartal Paket Yemek

Paket Yemek Tercih Etmemeniz Gereken Durumlar

1- Yemek hizmeti için uygun geniş bir yemek alanınız varsa ve yemek saatlerinde esneklik gösterebileceğiniz bir iş akışınız var ise, koronavirüs standartları çerçevesinde sosyal mesafe korunarak başarılı bir şekilde toplu yemek hizmeti verilebilmektedir.

2- Çok yüksek paket yemek taleplerinde, yemeklerin Konsept Catering bünyesinde paketlenmesi yerine sizin yerinizde paketlenmesi, hem kalite açısından hem de sağlık açısından daha faydalı olabilmektedir. Bu durumda ise yine toplu yemek hizmeti tercih edilebilmektedir.

3- Özellikle yaz aylarında, paketlenmiş sıcak yemek uzun süreli bekleme durumlarında bozulabilmektedir. Bu sebepten dolayı özellikle hemen tüketilmeyecek durumlarda paket yemek önermemekteyiz. Yemeklerin üretimi kadar üretildikten sonra korunması da oldukça önemlidir.

4- Her ne kadar en iyi teknikleri kullanıyor olsak dahi, paket yemek; sıcak toplu yemek hizmetimize göre daha düşük memnuniyet düzeyine erişilecek yemek kategorisindedir. Yani aynı yemek sıcak olarak servis edilmesi ile paketlenerek servis edilmesi arasında kalite farkları bulunmaktadır. Amacınız en lezzetli yemekleri yemek ise paket yemek hizmeti almanızı önermemekteyiz.

5- Yemeklerin paketlenmesi, bir takım plastik ve kağıt kullanımı gerektirmektedir. Bu kullanımlar da doğaya daha fazla atık anlamına gelir. Maalesef günümüzdeki çöplerin çok küçük bir kısmının geri dönüştürülebildiğini var sayarsak eğer elinizde başka bir seçenek var ise paket yemek tercih etmemenizi önermekteyiz. Biz Konsept Catering olarak doğayı korumak adına, doğaya en az zarar verecek malzemeleri kullanmaya özen göstermekteyiz. Müşterilerimizden de her zaman aynı hassasiyeti beklemekteyiz. Eğer başka bir yöntem var ise paket yemek hizmetini tavsiye etmemekteyiz. 

servis güzergahı
İstanbul'un her bölgesine paket yemek servisimiz mevcuttur.
0212 603 67 25
konsept yemek
Konsept Yemek Şirketi
Paket Yemek Hizmetleri