konsept yemekKonsept Yemek Şirketi olarak, kurumların ve şirketlerin yemek hizmeti ihtiyacını karşılamak amacıyla, catering yemek sektörüne yeni bir soluk getirerek kısa zamanda sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı başardık. Profesyonel ekimizle, üstün hizmet anlayışımızı müşterilerimize yansıtmak ve onlardan aldığımız geri dönüşleri hizmet inovasyonlarında kullanmamız kurulduğumuzdan beri geçen süreçte bizi ön plana çıkarmayı başarmıştır. Konsept Yemek Şirketi, 2018 itibariyle taşıma yemek hizmetinin yanında yerinde üretim yemek hizmetine de başlayarak, faaliyet alanını genişletmiştir.

Neden İsmimiz Konsept Yemek Şirketi?

Yemek Şirketi“, sık karşılaşacağınız bir terim olmakla birlikte şirket felsefemiz olarak bu terimi markalaştırmak ve “Yemek Şirketi” dendiğinde akla ilk gelen yemek firması olmaktır. Konsept Yemek Şirketi kısa zamanda toplu yemek sektöründe öne çıkan yemek üreticilerinden biri olarak şimdiden Yemek Şirketi isminin algısını profesyonel yemek şirketi olarak değiştirmiştir. Bu noktada gerçekten Dünya standartlarında üretim ve hizmet anlayışına sahip bir yemek firmasıyla çalışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir avantajlı fiyat kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Yemek Şirketi Fiyat Teklifi

Dilediğiniz vakit mesai saatlerimiz içerisinde (08:00-18:00), haftanın her günü bize ulaşabilir, yemek hizmeti ile alakalı detaylı bilgi edinebilir ya da firmanız için birim yemek fiyat teklifi alabilirsiniz. Toplu yemek hizmeti konusunda uzman ekibimiz, sizlere en sağlıklı ve en uygun fiyatlı yemek hizmetini sağlamak için canla başla mücadele etmektedir. Bu sebepten dolayı hem kaliteli ve lezzetli yemek, hem de uygun bir fiyat arıyorsanız en doğru adres Konsept Yemek Şirketi olacaktır. Firmamız bünyesinde bulunan gıda mühendisleri sizlere kaliteli yemek hizmeti konusunda rehberlik edecektir. Artık öğle yemekleri firmanızın personelleri için mutluluk verici ve heyecan uyandırıcı bir hal alacak bu da çalışma performansına olumlu etki yaratacaktır. 

Hedeflerimiz, Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz

Konsept Catering olarak en kaliteli ve en lezzetli yemekleri sunan yemek şirketi olmak ve Türkiye’nin bir numaralı yemek firması olmaktır. Hizmet yelpazesini tüm yurt çapında genişleterek yemeğimizin ulaşmadığı hiç bir nokta kalmamasıdır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, toplu yemek konusunda uzmanlaşmış en iyi aşçıları bünyemizde toplamak ve yeni aşçıları yetiştirerek sağlam bir döngü yaratmak, en profesyonel mühendisler ile çalışarak üretim akışını en kaliteli ve standardize hale getirmek ve hizmeti genel bir bütün olarak değerlendirecek en uzman proje sorumlularıyla çalışarak en iyi yemek hizmetini sağlamaktır.

Kısa Vadeli Hedeflerimiz

Kısa vadede, halihazırda hizmet verdiğimiz müşterilerimize sürekli daha iyi ve daha kaliteli yemek hizmeti sunarak onları birer referans olarak kullanmak ve yeni müşteriler edinebilmek. Bir yemek şirketinin üstlendiği tüm hizmetleri sunabilmek ve sektör ve lokasyon ayrımı gözetmeksizin çalışma sağlayabilmek.

Uzun Vadeli Hedeflerimiz

Uzun vadede kendi şirket iç dinamiğimiz ile kendi aşçılarımızı yetiştirmek, üretim kullandığımız tüm malzemeleri kendi bünyemizde tedarik etmek ve yetiştirmek, tedarik zincirinin ilk noktasından itibaren denetim ve kontrol altında tutmak.

misyon