Tabldot Yemek Şirketi

Tabldot yemek menüsü, yalnızca birkaç seçeneğin sabit bir toplam fiyat üzerinden ücretlendirildiği çok servisli bir yemek içerir. Yani ana yemekten tatlıya kadar tüm öğün için sadece sabit bir miktar ödemeniz gerekir. Tabldot yemek hizmeti ziyafetlerde, misafirhanelerde, bazı restoranlarda ve uçak ikramlarında mevcut olduğu gibi, şirketler tarafından da sıklıkla tercih edilen bir catering hizmeti türüdür. Özellikle çalışanlarına günlük taze öğle yemeği olanağı sunmak isteyen firmalar arasında rağbet gören tabldot yemek, daha az mutfak alanı ve yemekler sınırlı olduğu için daha az iş gücü gerektirdiği için ekonomik olarak da daha avantajlıdır.

Tabldot Yemek Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Şirketinizin çalışanlarını memnun etmek ve onların iş verimliliğini de artırmak için tercih edebileceğiniz tabldot yemek hizmeti, hem firmanız hem de personeliniz için pek çok yönden avantajlıdır. Tabldot yemek hizmetinin avantajları:

Her Damağa Hitap Eden Lezzetler Sunar

Tablot yemek menülerinde herkes için bir lezzet vardır. En az 4 çeşitten oluşan tabldot yemek menüleri, toplu yemek hizmetinde sunulan menüler kadar zengin bir çeşit sunmasa da, her damağa hitap eden, ev yemeği tadında lezzetleri bir araya getirir.

Ekonomik Açıdan Avantajlıdır

Tabldot yemek fiyatları belirlidir, dolayısıyla şirketiniz için tabldot yemek menüsü belirlerken farklı fiyat seçenekleri arasından tercih yapmanıza gerek kalmaz. Tabldot yemek menüsü, sabit bir toplam fiyat üzerinden sunulduğu için şirket bütçenizi de zorlamamaktadır. Düşük maliyetle, yüksek kaliteli bir catering hizmeti alarak çalışanlarınıza ücretsiz öğle yemeği sunabilir ve onların takdirini kazanabilirsiniz.

Yemek İsrafını Önler  

Tabldot yemek menüleri oluşturulurken üretilecek yemek miktarı belirlidir. Dolayısıyla çalışanlarınız tabldot içerisinde yer alan yemeğin tamamını ya da azını yer, bu da olası yemek israfını önlemeye yardımcıdır.

Menüyü Tasarlamak Kolaydır  

Menüdeki yemekleri belirlemek oldukça basittir, çünkü seçenekler limitlidir. Bu da firmanız için bir yemek şirketi ike aylık tabldot yemek listeleri oluştururken size kolaylık sağlar.

Dengeli Beslenme İmkanı Tanır

Tabldot yemek firmaları, tabldot yemek menüsü oluştururken besin değerlerini göz önünde bulundurur. Bir tabldot yemek; içerisinde yeterli protein, karbonhidrat ve insan vücudunun ihtiyaç duyduğu daha pek çok besin kaynağı bulunacak şekilde tasarlanır. Çalışanlarınızın iş verimliliğini artıran, onlara enerji veren tabldot yemek hizmeti, Konsept Catering tarafından İstanbul’un her noktasına sunulmaktadır.

Tabldot Yemek Fiyatları

Tabldot yemek menüleri ve fiyatları, şirketinizdeki çalışan sayısı ile ilişkilidir. Minimum 25 kişilik organizasyonlar başta olmak üzere, özellikle çok sayıda personele sahip büyük ve köklü firmalara hizmet veren Konsept Catering, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun tabldot yemek hizmetleri sunmaktadır. Ekibimiz çorbadan ana yemeğe ve tatlıya kadar birbirini tamamlayan menüler geliştirir ve her günün menüsü, bir önceki ve sonraki günün menüleri hesaba katılarak planlanır. Şirketiniz ne büyüklükte olursa olsun, uygun ve kaliteli hizmet vermeyi prensip edinen Konsept Catering’den tabldot yemek hizmeti alabilir, şirket personeline ayrıcalık sağlayabilirsiniz.