ikitelli catering

Sayısız sanayi sitesine ev sahipliği yapan İkitelli, büyük bir alana yayılan bir sanayi bölgesi olarak da bilinmektedir. Sanayi çalışanlarını bir araya getiren bu bölgeye yemek hizmeti sunan Konsept Catering, İkitelli yemek firmaları arasında öne çıkmaktadır. Yalnızca Organize Sanayi Bölgesi’ne değil, İkitelli’deki tüm iş yerleri ve firmalara catering hizmeti veren Konsept Catering; Gıda Mühendisleri ve usta şefler yönetiminde hazırlanan toplu yemek menüleri ile İkitelli’deki firmaların yeme – içme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İkitelli Toplu Yemek Hizmeti         

Küçükçekmece ve Başakşehir sınırları içerisinde yer alan İkitelli, çalışan kesimin yoğun olduğu, sanayi sitelerine ve pek çok sektörden firmaya ev sahipliği yapan geniş bir bölgedir. Çalışanların yeme – içme ihtiyaçlarını gidermeleri için çalıştıkları firmadan ayrılmalarının önüne geçen toplu yemek hizmeti, hem iş verimliliği hem de beslenme düzeni bakımından önem taşımaktadır. Toplu yemek konusunda uzmanlaşmış Konsept Catering, profesyonel ekibi ile İkitelli bölgesine ve çevre ilçelere geniş kapsamlı bir hizmet vermektedir. Firma büyüklüğünüze, çalışan sayınıza ve ihtiyaçlarınıza göre oluşturacağımız toplu yemek menüleri ile siz de ekonomik ve kaliteli bir catering hizmeti alabilirsiniz.

İkitelli Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

İkitelli’de veya çevresinde konumlanan firmanız için yemek hizmeti mi almak istiyorsunuz? Konsept Catering, yerinde üretim yemek hizmeti ile firmanız bünyesinde yemek üretimi ve sunumu gerçekleştiren İkitelli yemek firmaları arasında yer almaktadır. Yemek üretimi için gerekli tüm ekipmanları karşılayan firmamız, Gıda Mühendisleri eşliğinde belirlediğiniz aylık yemek menülerini yemekhanenizde hazırlar ve sunar.

İkitelli Taşıma Yemek Hizmeti

Yemek üretimi için uygun bir alana sahip olmamanız durumunda faydalanabileceğiniz taşıma yemek hizmeti, Konsept Catering’in üretim tesislerinde hazırlanan yemeklerin hijyen kurallarına uygun bir biçimde paketlenerek size ulaştırılması süreçlerini kapsar. Aylık olarak oluşturulan menüler, birbirini takip eden günler arasında bir uyumluluk içermesinin yanında protein ve sebze ağırlıklıdır. Çalışanlarınızın beslenme alışkanlıkları, alerjik durumlar, diyetle ilgili hassasiyetler de menü planlaması aşamasında dikkate aldığımız unsurlar arasındadır. Tüm bu detaylara bağlı olarak benzerlerinden bir adım öne çıkan Konsept Catering, en iyi yemek firmaları söz konusu olduğunda lider konumdadır.

İkitelli Paket Yemek Hizmeti

Yerinde üretim yemek hizmeti ve taşıma yemek hizmetine ek olarak paket yemek hizmeti de sunan Konsept Catering, küçük ve orta ölçkeli firmalar için de çözüm üretmektedir. Daha çok az çalışana sahip; yani minimum 20, maksimum 100 çalışana sahip firmaların tercih ettiği paket yemek hizmeti, kişiselleştirilmiş menülere yoğunlaşır. Teslimat tarihi ve saatinin önceden belirlenebildiği bu sistem, az çalışanlı firmalar için avantaj sağlamaktadır.

İkitelli ve çevresi dahil olmak üzere tüm İstanbul’a ve Türkiye’nin hemen hemen her noktasına yemek hizmeti veren en uygun catering firmaları arasında öne çıkan Konsept Catering ile anlaşabilir, personeliniz için kaliteli bir yemek hizmeti alabilirsiniz. Hizmet türlerimizden firmanız için uygun olanı seçerek menü oluşturmak ve fiyat teklifi almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.