hadımköy yemek firması

Arnavutköy ilçesinde konumlanan Hadımköy, sanayinin merkezlerinden biridir ve pek çok fabrikaya ev sahipliği yapmaktadır. Bölgedeki çalışan sayısının günden güne artması, catering hizmetlerine olan ihtiyacı da artırmıştır. Buna bağlı olarak bölgede hizmet vermeye başlayan Hadımköy yemek firmaları, fabrika işçilerinin ve diğer iş merkezlerindeki çalışanların günlük yeme – içme ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Türkiye’deki tüm fabrikalara, inşaat noktalarına, iş merkezlerine ve şirketlere toplu yemek hizmeti sunan Konsept Catering, Hadımköy bölgesine de hizmet veren yemek firmaları arasında öne çıkmaktadır.

Hadımköy Toplu Yemek Hizmeti

Hadımköy bölgesindeki firmalara catering hizmeti sunan Konsept Catering, verdiği toplu yemek hizmetleri ile çalışanlarınızın hem doğru ve sağlıklı hem de firma dışına çıkmadan beslenmesini sağlamanıza olanak tanır. Firmanızın çalışan sayısı ve ihtiyaçları doğrultusunda belirleyebileceğiniz toplu yemek menüleri; çorba, ana yemek, yan yemek, mevsimlik salata ve tatlıdan oluşur. İster açık büfe menüleri oluşturarak çalışanlarınıza farklı seçenekler sunabilir ister tabldot yemek listelerinden birini seçerek az maliyetli, yüksek kaliteli ve pratik lezzetler ile çalışanlarınızı memnun edebilirsiniz.

Hadımköy Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Türkiye’nin hemen her noktasına toplu yemek sağlayan Konsept Catering, yerinde üretim yemek hizmeti ile fabrikanızın ya da firmanızın sınırları dahilinde yemekleri hazırlayarak size kolaylık sağlar. Hadımköy yemek firmaları arasında yer alan firmamız, yemekhanenizde hazırlanacak yemeklerin üretimi için gerekli ekipmanları sağlar, size yalnızca yeterli alanı göstermek kalır. Yerinde üretim yemek hizmetleri, yemekhane bölümüne sahip, çalışan sayısı fazla olan firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Hadımköy Taşıma Yemek Hizmeti

Yemek için bir üretim yeriniz yok mu? Endişelenmenize gerek yok. Konsept Catering, yemek üretim yerine sahip olmayan firmalar için verdiği taşıma yemek hizmeti ile yemeklerin firmanıza özel hazırlandığı ve zamanında ulaştırıldığı bir sistem geliştirmiştir. Bu sistemde, kendi üretim merkezimizde usta şefler tarafından hazırlanan yemek menüleri sağlıklı ve hijyenik bir şekilde paketlenir ve ekibimiz tarafından size sıcak bir şekilde ulaştırılır. Hadımköy toplu yemek hizmetini taşıma yöntemi ile Konsept Catering’den alabilir, firma çalışanlarınızın beslenme ihtiyacını firma sınırlarınız içerisinde karşılayabilirsiniz.

Hadımköy Paket Yemek Hizmeti

Taşıma yemek ve yerinde üretim yemek hizmetleri ile Hadımköy’deki tüm iş yerlerine kurumsal catering hizmeti sağlayan firmamız, büyük firmalara oranla daha az sayıda çalışana sahip iş yerlerine paket yemek hizmeti de sunmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda belirlediğiniz aylık paketli yemekler hijyen kurallarına uygun olarak el değmeden paketlenir ve dilediğiniz saatte, tam zamanında dağıtımı gerçekleştirilir.

Hadımköy dahil olmak üzere İstanbul’un her noktasına ve Türkiye geneline yemek hizmeti sunan Konsept Catering; çalışanlarının iş verimliliğini, sağlığını ve motivasyonunu düşünen firmalarla iş birliği yapmaktadır. Hijyen konusunda güvenebileceğiniz, ekonomik fiyatlar sunmasıyla öne çıkan ve kaliteli yemekler sunan Konsept Catering’den güvenle toplu yemek hizmeti alabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda yemek menüleri belirleyebilir, şirket bütçenizi zorlamadan catering hizmeti almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.