esenyurt yemek firmaları

Esenyurt ilçesi; pek çok şantiyeye, iş yerine ve kamu binasına ev sahipliği yapması nedeniyle iş gücü yoğun bölgeler arasında yer alır. Çalışan kesimin yoğun olduğu bu bölgeye hizmet veren toplu yemek firmaları, sağlıklı ve hijyenik yemeklerin zamanında teslimini sağlayarak, insanların iş yerlerinden ayrılmak zoruna kalmadan, pratik bir şekilde yemek yiyebilmesine olanak tanır. Farklı yemek hizmetleri sunmasıyla, kaliteli ve ekonomik olmasıyla Esenyurt yemek firmaları arasında öne çıkan Konsept Catering, firmanıza özel menüler oluşturur ve dağıtımını gerçekleştirir. Tüm çalışanlarınız için dengeli ve sağlıklı menüler tasarlayan firmamız, çalışanlarınızın sağlığını ve motivasyonunu koruyan yemekler ve atıştırmalıklar ile onları mutlu etmenize aracı olur.

Esenyurt Toplu Yemek Hizmeti

Büyük bir şantiyeyi ya da orta ölçekli bir iş yerini yönetiyor ve çalışanlar için hem lezzetli hem de ekonomik yemek menüleri mi oluşturmak istiyorsunuz? Konsept Catering, toplu yemek hizmeti ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için burada! İncirtepe Mahallesi’nden Namık Kemal Mahallesi’ne, Cumhuriyet Mahallesi’nden Atatürk Mahallesi’ne kadar Esenyurt’un 20 bölgesine hizmet veren Konsept Catering, minimum 20 çalışanı olan tüm firmalara hizmet vermektedir. Kurumsal yemek firmaları arasında öne çıkan firmamız, Gıda Mühendisleri ve usta şefler dahil olmak üzere geniş bir ekibe sahiptir ve kurumsal toplu yemek konusunda uzmandır.

Esenyurt Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Şirket çalışanlarınıza firmanızda hazırlanan, sıcacık, taptaze bir öğle yemeği mi sunmak istiyorsunuz? Konsept Catering, yemekhanesi ve mutfağı olan firmalar için verdiği yerinde üretim yemek hizmeti ile oluşturduğunuz menünün şirket mutfağınızda yapılabilmesini sağlar. Gerekli tüm ekipmanın Konsept Catering tarafından karşılandığı yerinde üretim yemek hizmeti sayesinde, çalışanlarınız, hiç beklemeden yemek yiyebilir ve hızlı bir şekilde görev alanlarına dönebilirler. Yalnızca büyük catering firmaları tarafından sunulan bu hizmeti, Esenyurt bölgesi dahil olmak üzere İstanbul’un her noktasına hizmet veren Konsept Catering’den alabilirsiniz.

Esenyurt Taşıma Yemek Hizmeti

Esenyurt’ta konumlanıp yemekhanesi ya da mutfağı olmayan firmalar için avantajlı olan taşıma yemek hizmeti, firmanız için belirlediğiniz menünün tedarikçiniz tarafından üretim tesislerinde hazırlanıp paketlenmesi ve size ulaştırılması süreçlerini kapsar. Taşıma yemek hizmetinde, hazırlanan yemekler, firmanız için özelleştirdiğiniz menü dahilindeki gıdalardan oluşur ve el değmeden paketlenir. Konsept Catering, firmanız için hazırladığı yemekleri size zamanında ve sıcaklığını kaybetmeden ulaştırır. Güvenle tüketebileceğiniz toplu yemek menüleri, firma çalışanlarınızın beslenme alışkanlıkları göz önünde bulundurularak oluşturulur.

Esenyurt Paket Yemek Hizmeti

Özellikle çalışan sayısı az firmalar tarafından tercih edilen paket yemek hizmeti; belirlediğiniz menülerin tedarikçiniz tarafından hazırlanması, Thermobox adı verilen kutularda paketlenmesi ve dilediğiniz saatte size ulaştırılması süreçlerini kapsar. Esenyurt’ta konumlanan, çalışan sayısı az şirketlerin tercih edebileceği paketli yemekler, kişiye özel hazırlanır. Bu hizmet türünde, belirlediğiniz menünün teslim tarihini ve saatini önceden bildirebilir, sıcak bir şekilde teslim alabilirsiniz. Kamu çalışanları, ajanslar, danışmanlık şirketleri gibi küçük ölçekli iş yerleri tarafından tercih edilen paket yemek hizmetini, Konsept Catering farkıyla alabilirsiniz.

Firma büyüklüğünüz, çalışan sayınız ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, firma kültürünüze uygun benzersiz menüler oluşturmak için Konsept Catering ile iş birliği yapabilir, dilediğiniz hizmet türünden faydalanarak çalışanlarınıza ayrıcalıklar sunabilirsiniz.

Kategoriler: Yemek Şirketi