endüstriyel catering yemek firmaları

Büyük şirketlerin, endüstriyel komplekslerin, ofislerin ve iş sektöründeki diğer grupların yemek hizmeti ihtiyaçları çok ve çeşitlidir. Şirket içi yemek molaları, çalışanlara özel etkinlikler, eğitimler, stratejik planlama toplantıları ve diğer toplantılar için yemek sağlanması amacıyla yemek firmaları ile anlaşmak en doğru tercih olacaktır. Ayrıca, yemek molası için ayrılmanın çalışanlar için oldukça zor olduğu daha büyük komplekslerde, yerinde kahvaltı ve / veya öğle yemeği için yemek seçenekleri sağlamak da gerekli hale gelmiştir. Hem az sayıda çalışana sahip küçük işletmeler hem de çok sayıda personel barındıran büyük şirketler için endüstriyel catering hizmeti veren Konsept Catering standart yemek firmaları arasından sıyrılarak firmanız için sağlıklı, lezzetli ve hijyenik yemek menüleri oluşturmaktadır.

Endüstriyel Catering’in Tarihçesi

Personel için sağlanan bu hizmetlerin mevcudiyeti yeni veya trend olan bir kavram değildir. Endüstriyel catering, Robert Owen’ın, İngiliz tekstil endüstrisindeki çalışanlar ve aileleri için bir yemek odası kurduğu 1815’ten beri pek çok şirketin normal bir uygulaması olmuştur. Çabalarından dolayı kendisine “Endüstriyel İkramların Babası” unvanı verilmiştir.

Onun liderliğini takiben, diğer birçok şirket, çalışanlarına bir şeyler atıştırmaları için olanaklar sağlamaya başladı. İşverenler, bunu yaparken moralin arttığını ve sonuç olarak üretkenliğin arttığını gözlemlediler. 1900’lerin başlarında birçok tekstil fabrikası sadece yiyecek tüketimi için odalar ayırmakla kalmadı, aynı zamanda ekiplerine yemek seçenekleri sunan kafeteryalar inşa etti. O zamanlardan günümüze kadar gelen endüstriyel catering kültürü, bugün bu hizmeti veren yemek firmaları sayesinde hem şirketleri hem de şirket çalışanlarını onurlandıran profesyonel bir boyuta ulaştı.

konsept catering yemek

Endüstriyel Catering Hizmetleri            

Endüstriyel catering ve şirket içi catering hizmetleri, bir işletmenin fiziksel konumunda yemek sağlaması anlamına gelir. İster günlük ister sadece özel etkinlikler için olsun, şirket çalışanları için doğru yemek menülerini oluşturmak amacıyla profesyonel yemek firmaları ile anlaşmak hafife alınacak bir karar değildir. Tüm şirket personeli için doğru menüyü oluşturma, gıdaları tedarik etme, yemeği hazırlama ve sunma gibi aşamaları yürüten yemek firmaları, hizmet alan şirketlerin tüm yeme-içme faaliyetlerini üstlenir. Bugün bu uygulama, sadece tesis içi kafeteryaları değil, aynı zamanda yerinde yemek ve self servis olanaklarını da içerecek şekilde gelişmiştir.

En İyi Yemek Firmaları

Zamanında teslimat, yüksek kaliteli yemek ve organizasyonel mükemmellik için en iyi yemek firmaları arasından seçim yapmak çok önemlidir. İstanbul’un en büyük catering firmalarından biri olan Konsept Catering, küçük ve büyük ölçekli firmaların tümüne yemek hizmeti sağlamaktadır. Konsept Catering, endüstriyel catering hizmeti arayışında olan şirketler için yerinde üretim yemek hizmeti, taşıma yemek hizmeti ve paket yemek hizmeti gibi seçenekler sunmaktadır. İstanbul’un her noktasına hizmet veren kurumsal yemek firmaları arasında öne çıkmaktadır. Geçmişten bugüne gelen iş tecrübemiz ve vizyon sahibi profesyonel bir yönetim kadrosunun harmanlanmasıyla ortaya hem en güncel trendlerde hizmet verebilen, aynı zamanda iş disiplini en üst seviyede profesyonel bir catering firmasını çıkarmıştır. Siz de en kaliteli catering hizmeti için bizimle iletişime geçebilir, telefon ya da email yoluyla detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Personeliniz için kahve servisi gibi basit ama hayati bir şeyden şirket tesislerinin günlük ikramlarına kadar her şeyi sunan Konsept Catering’den hizmet alarak tüm şirket çalışanlarınıza yemek desteği sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem personelinizin motivasyonunu hem de şirketinizin prestijini artırabilirsiniz.

catering hizmeti yemek firmaları