yerinde yemek ve taşıma yemek

Çalışanlarınızı memnun edecek yaratıcı menü seçenekleri ve lezzetli malzemelerle hazırlanan, restoran kalitesinde yemekler sunan Konsept Catering, yerinde yemek hizmeti, taşıma yemek hizmeti ve paket yemek hizmeti ile şirketiniz için gıda çözümleri sunar. En iyi catering firmaları arasında bulunan firmamız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda toplu yemek menüleri oluşturur, üretimini gerçekleştirir ve lojistiğini sağlar. Eğer catering hizmeti almayı düşünüyor, ancak hangi hizmet türünden faydalanacağınızı bilmiyorsanız, yerinde yemek hizmeti ile taşıma yemek hizmeti arasındaki farkları öğrenmek karar vermenize yardımcı olabilir.

Yemek İçin Hazırlık

Yerinde yemek hizmeti ve taşıma yemek hizmeti arasındaki en temel fark, yiyeceklerin nerede hazırlandığıdır. Yerinde yemek hizmeti, yemeklerin şirketinizdeki yemekhane mutfağında hazırlanması anlamına gelir. Taşıma yemek hizmeti ise yiyeceklerin tesis dışındaki bir mutfakta hazırlanması ve bulunduğunuz yere getirilmesidir. Her iki talebi de karşılayan kurumsal catering firmaları arasında yer alan Konsept Catering, sizin için oluşturduğu aylık yemek programını yemekhanenizde hazırlayıp sunabilir; yemekhaneniz olmaması durumunda ise yemekleri sıcaklığında hiçbir bozulma meydana gelmeden taşıma yemek hizmeti ile size ulaştırabilir.

Catering Firmalarında Paketleme

Gıdanın yerinde mi yoksa tesis dışında mı hazırlandığı, yemeklerin paketlenip paketlenmeyeceğini belirler. Yiyecekler tesis dışındaki bir mutfakta hazırlanmışsa, size sıcak bir şekilde ulaştırılması için kutulanması gerekecektir. Catering firmaları, taşıma yemek hizmeti verirken tüm paketleme ihtiyaçlarını karşılar. Hem yerinde hem de taşıma yemek hizmetleri veren Konsept Catering, yemekhaneniz olmaması durumunda yemekleri kendi tesisinde hazırlar ve gıdanın kalitesinin veya tadının bozulmadan size ulaşmasını sağlar.

Catering Sunumu

Yerinde toplu yemek hizmeti ve taşıma yemek hizmeti arasındaki üçüncü ve temel fark, sunumdur. Yerinde yemek hizmeti söz konusu olduğunda, yemekler yapılıp direkt sunulur, dolayısıyla ısıtma işlemine gerek olmadan, sıcak tüketebilmek mümkündür. Taşıma yemek hizmeti ise ulaştırma sürecinde mevcut sıcaklığını biraz kaybedebilir, ancak yeniden ısıtılarak eski sıcaklığına kavuşturulabilir. Zamana duyarlı bir şekilde servis edilmesi gereken taze gıdalar tüketecekseniz veya yemeklerinizin belirli bir sıcaklıkta tutulması gerekiyorsa, yerinde toplu yemek hizmeti veren catering firmaları ile çalışmak sunum için önemli olabilir. Ancak yemekhanesi olmayan işletmelere sıcak sunum yapabilmek için son teknoloji ürünler kullanan, dolayısıyla taşıma yemek ya da paket yemek hizmeti almak isteyen şirketler için yemekleri Thermobox adı verilen kutularda muhafaza ederek ulaştıran Konsept Catering, sunum konusundaki endişelere çözüm üretmektedir.

Her başarılı kurumsal catering hizmetinin arkasında güvenilir, iyi eğitimli bir ekip vardır. Tam hizmet veren bir kurumsal yemek hizmetleri şirketi olan firmamızdan ihtiyacınıza yönelik bir toplu yemek hizmeti alabilirsiniz. Teslimat gecikmeleri, yemek kalitesinde değişim veya personel kıtlığı konularında endişelenmeden, Türkiye’nin en uygun catering firmaları arasında yer alan Konsept Catering ile anlaşabilir ve şirketinizin çalışanları için menü oluşturmaya başlayabilirsiniz.