yemek şirketi

Yemek Şirketi Hakkında

Yemeksirketi.NET, yemek şirketi arayan müşterilerin doğru yemek şirketine ulaşması için yapılmış bir blog sitesidir. Bu sitede yemek şirketi ve yemek şirketleri hakkında çeşitli başlıklarda bir çok yazı göreceksiniz.

Yemek Şirketi Nedir?

Yemek şirketi, toplu yemek üretimi ve dağıtım yapan, kısaca yemek hizmeti veren şirkettir. Yemek şirketi tabiri yerine kimi zaman “catering şirketi” tabiri de kullanılmaktadır. Fakat burada her ikisi için de “yemek şirketi” tabirini kullanacağız.

Yemek Şirketi Nasıl Çalışır?

Bir yemek şirketi firmalar için toplu olarak yemek üretir ve yemeklerin sunumunu yapar. Müşterilerinin yemek ile alakalı tüm sürecini devralır ve yönetir. Olası problemlerin önlemini almak da yemek şirketinin sorumluluklarındandır. Bir yemek şirketi kendi ya da müşterisinin mutfağında yemekleri toplu olarak üretir. Önceden aylık planlanmış menü dahilinde üretilen yemekler, standardın aynı kalması için aynı reçete ile hazırlanmaktadır. Aksi halde yemekte lezzet farklılıkları olacak bu da müşterilerine olumsuz yansıyacaktır. Bu sebepten dolayı yemeklerin zaman içerisinde bozulduğu ve hizmeti kötüleştiği gibi şikayetler alınacaktır. Bu yüzden en doğru çözüm mümkün olduğunca aynı yemeklerin aynı şekilde üretilmesi gerekmektedir. 

Yemeklerin üretiminin ardından 2. aşama olan sevkiyat ve hazırlama süreci bulunur. Bu aşamada üretilen yemeklerin taşınması da oldukça önemlidir. Kötü taşınan ya da bekletilen bir yemek ne kadar iyi olursa olsun özellik kaybedecektir. O yüzden üç sac ayağının bir tanesi de taşınma işlemidir. Yemeklerin sıcaklığının kaybetmesinin önüne geçmek için thermo kaplarda yemeklerin taşınması gerekmektedir. Taşınan yemekler yemekhane içerisinde benmari tekniğiyle çalışan ısıtma ekipmanlarına konularak sıcaklığının korunması sağlanmaktadır.

Biz Hangi Yemek Şirketiyiz?

Biz Konsept Yemek Şirketi olarak en kaliteli yemeklerle sizleri buluşturmak amacıyla yola çıkarak, her geçen gün müşteri sayımızı arttırmak suretiyle ilerleme katetmekteyiz. Bir yemek şirketinden beklenecek tüm hizmetleri sağlayabilecek olup, bir çok yemek şirketinin de ötesine geçerek Türkiye’de ilklerin yemek şirketi olduğumuzu bugüne kadar yaptığımız onca faaliyet ile kanıtlamış bulunmaktayız. Bizleri seçen müşterilerimiz en kısa zamanda ne kadar doğru bir yemek şirketi seçmiş olduklarını anlamaları uzun sürmeyecektir. Bu sebepten dolayı müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler bizi Türkiye’nin en iyi yemek şirketi olma yolunda ilerlememizi sağlamaktadır. Konsept Yemek, sizin her türlü catering yemek ihtiyacınızı karşılayabilmektedir. Bizden fiyat teklifi almak için 0212 603 67 25 nolu irtibat numaramızdan bize ulaşabilir ya da info[@]konseptcatering.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Fancy Restaurant