toplu yemek şirketi

Ekibiniz için paket yemek veya toplu yemek programı oluşturmak; verimliliği artırmak, çalışanları elde tutmak ve kuruluşunuzu tercih edilen bir işveren olarak konumlandırmak için harika bir yoldur. Sonuçta, patronun her gün öğle yemeğini ödemesi fikrini kim sevmez ki?

Ama düzgün yönetilmezse, alacağınız catering hizmeti talihsiz bir deneyime dönüşebilir. Yılların tecrübesine sahip Konsept Catering, toplu yemek sektöründeki en yaygın hataları farkındadır ve doğru planlama ve yönetimle hepsinin önlenebilir olduğunun bilincindedir. Peki bu sorunlar nelerdir?

Dakiklik

Kimi yemek şirketleri, personelin sıkışık bir zaman diliminde yemesi için hazır yiyecekler sağlama konusunda eksiktir. Bu, özellikle belirli zamanlarda hızlıca bir şeyler atıştırması gereken, vardiya değişiklikleri yapan veya müşteri hizmetlerinde görev alan personele sahip işletmeler için oldukça önemlidir. Açıkçası, bunun gibi dakiklik sorunları gidermenin doğru bir sisteme ve profesyonel bakış açısına sahip olmakla bir ilgisi var. Müşterilerinin benzersiz ihtiyaçlarına karşılık veren Konsept Catering, her müşterisi için profesyonel bir teslimat görevlisi veya işin büyüklüğüne bağlı olarak bir  ekip ayarlar, böylece günlük teslimat her zaman olması gereken vakitte gerçekleşir ve kurulumlar aksamadan devam eder.

İyi yemek şirketleri her zaman esnek olmalıdır. Bunun bilincinde olan Konsept Catering, kafeterya alanı küçük olan, yemekhanesi olmayan veya öğle yemeğinin dar bir zaman çizelgesine sığdırıldığı işletmeler için genellikle paketli yemek hizmeti vermektedir.

Profesyonel Olmayan Hizmet

Kötü zamanlama ve yetersiz lojistik yönetimi, genellikle kötü hizmetle el ele gider. Personeli için en iyi yemek şirketleri ile anlaşıp toplu yemek hizmeti alan ve bu programı uygulamak için zaman ayırıp yatırım yapan her firma, yemeklerin lezzetinden hijyenine, lojistiğinden sunumuna kadar kusursuz bir hizmet almak ister. Dolayısıyla catering hizmeti verirken sahada doğru sayıda personele sahip olmak ve uygun şekilde eğitilmelerini sağlamak önemlidir. İstanbul yemek şirketleri arasında öne çıkan firmamızın her çalışanı, hizmetlerimizin her aşamasının üstesinden gelecek şekilde eğitilmiştir.

Kısıtlı Menü

Personelinizin çeşitli sosyal, ekonomik ve etnik kökenlerden oluşma ihtimali çok yüksektir. Tercih edilen bir işveren olmanın püf noktası, çalışanlarınıza sağlıklı ve lezzetli yemekler tedarik etmek kadar, çeşitliliği benimsemekten de geçer. Kısacası, iş gücü çeşitliliğini gözetmek, kurumsal bir yemek menüsü tasarlarken önemli bir husustur ve bazı yemek şirketleri aylık yemek listesi hazırlarken bu detayı atlamaktadır. Konsept Catering, bu nedenle, kurumsal yemek menüsü tasarlama aşamasında çalışanlarınızın kültürlerini ve geleneklerini dikkate alır ve menüde çeşitlilik sağlamaya çalışır.

Yetersiz Yemek

Yemek şirketleri tatmin edici, birbiriyle ilişkili ve sağlıklı yemek sunmanın yanında, yemeklerin yeterli oranda olmasına da dikkat etmelidir. Gıdaların azalması, kuruluşların düşük standartlı catering firmalarıyla çalışırken karşılaştıkları yaygın bir sorundur. Konsept Catering olarak kuralımız her zaman toplu yemek programı için ihtiyaç duyulandan yaklaşık %10 daha fazla yiyecek hazırlamaktır. Böylelikle çalışanlarınızın yemek masasından her zaman tok ve yüzlerinde bir gülümseme ile ayrılacağından emin olabiliriz.

Tabii ki, onları tatmin etmek için doğru yiyecekleri de sunmak gerekir. Çeşitli şeflerden oluşan ekibimiz; toplu yemek menülerine yeni temalar, yemekler ve diğer lezzetli ikramları ekleyerek çalışanlarınızın her gün yeni bir restoranda yemek yiyormuş gibi hissetmelerini sağlamaya çalışır. Konsept Catering ekibi, çalışanlarınızın zevklerini anlamak için sizinle birlikte çalışır ve ardından diyetle ilgili ihtiyaçlar ve gıda alerjileri gibi durumları da hesaba katarak bu tercihleri bir menüye çevirir.

Yukarıda sıraladığımız sektörel sorunların bilincinde olan ve sizler için çözüm üretmeye devam eden Konsept Catering ekibi ile şirketinizin yeme – içme ihtiyaçlarını güvenle karşılayabilir, beklentileriniz doğrultusunda tasarlayacağımız aylık menüler ile çalışanlarınıza sağlıklı yemekler sunabilirsiniz.