Daha verimli ve yenilikçi bir şirkete giden yolun, çalışanlarınızın midelerinden geçebileceğini kim bilebilirdi?

Personele günlük toplu yemek sağlamak; çalışanların katılımını, üretkenliğini artırabilir ve iş yerinde dostluk oluşturabilir. Minnettarlığınızı göstermenin lezzetli yemeklerden daha iyi bir yolu yoktur!

Personelinizi canlandırmak için sağlıklı beslenmeye odaklanan başarılı ve lezzetli toplu yemek menüleri oluşturmanıza ve sunmanıza yardımcı olabiliriz. Şirket içi özel yemek menülerimiz, bütçenize ve benzersiz ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış çeşitli, ev yemekleri kalitesinde menülerden oluşur. Tüm yemekler ayrı ayrı kutulanarak paket yemek olarak ya da açık büfe veya tabldot yemek şeklinde sunulabilir. Toplu yemek hizmeti verirken dikkat ettiğimiz bazı unsurlara göz atabilir, ayrıntılı bir toplu yemek teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü Planlama

Konsept Catering, şirketinizde verimliliği ve katılımı artıran toplu yemek menüleri hazırlar ve bunu yaparken benzersiz iş yeri kültürünüze hitap etmeye odaklanır. Ayrıca çalışanlarınızın beslenme alışkanlıkları, diyet alma durumları ve yemekhane için ayrılan bütçe gibi özel unsurlar da toplu yemek menüleri planlama aşamasında hesaba katılır. Şirket içi ikramlar, meşgul çalışanlarınıza onları ne kadar takdir ettiğinizi hatırlatan sağlıklı, güvenli ve keyifli yemek deneyimleri yaratmak anlamına gelir.

Sıcaklık

Firmamız; lezzetli çorba çeşitleri, protein ağırlıklı ana yemekler, karbonhidrat ihtiyacını karşılayan doyurucu ana yemek tamamlayıcılar, sağlıklı mevsim sebzeleri ve tatlılardan oluşan lezzetli menüler tasarlayarak çalışanlarınızı memnun etmenizde aracı olur. Paket yemek olarak toplu yemek siparişi verebileceğiniz gibi, taşıma yemek ya da yerinde üretim yemek hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Yiyecekleri optimum sıcaklıklarda tutma konusunda endişeleniyor musunuz? Hazırladığımız her yemek size zamanında ulaştırılır ve sunulur, paketli yemekler ise sıcaklıklarını koruması için tasarlanmış thermobox adı verilen kutularda teslim edilir.

Mevsimsellik

Hava değişimi, iklim koşulları gibi durumlar insanların yiyecek tercihlerine ve besin gereksinimlerine etki eder. Bu durumu menülerde kontrol altına almak zor olsa da, özellikle mevsimsel değişimleri ve yiyecekler üzerindeki etkisini dikkate alarak menü planlaması yapan Konsept Catering, bu olumsuzlukları aşma konusunda uzmandır. Firmamız toplu yemek menüleri oluştururken kış aylarında daha sıcak ve doyurucu, bahar ve yaz aylarında ise taze, az yağlı ve soğuk yiyeceklere ağırlık vermekte; yani mevsimsel özellikleri göz önünde bulundurmaktadır.

Çeşitlilik

Çalışanlarınızın kurumsal kafeteryada sunulan toplu yemek menülerinin kısa sürede sıkıcı hale gelmesi konusunda şikayet etmesinden mi endişe duyuyorsunuz? Toplu yemek sektörü konusunda uzmanlaşmış Konsept Catering, mutfak çeşitliliği açısından uzun bir yol kat etmiştir ve benzersiz menü planlaması ile rakiplerinden bir adım öndedir. Aylık bir toplu yemek listesi oluşturan ekibimiz, menü planlama aşamasında önceki ve sonraki günlerin menüsünü dikkate alır, günlük menüler arasında ilişkilendirme yapar.

Fiyatlar

Konsept Catering, menü planlaması yaparken yiyecek kalitesinin yüksek, fiyatlarının da düşük olduğu ayları ve toplu yemek için ayırdığınız bütçeyi dikkate alır. Catering sektöründeki toplu yemek firmaları tarafından oluşturulan fiyat politikası da, yine menü planlaması ve ücretlendirme üzerinde etkilidir. Hem şirket bütçenizi zorlamayacak hem de çalışanlarınızı memnun edecek yemek menüleri oluşturmak ve sunmak için Konsept Catering ekibi ile görüşebilir, aylık menü detayları hakkında konuşabilir ve toplu yemek fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.