taşıma yemek

Toplu yemek dağıtımının gerçekleştirileceği organizasyonlarda sürecin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan taşıma yemek hizmetleri sayesinde sorunsuz bir catering hizmeti gerçekleştirilmektedir. Birçok farklı ihtiyaca yönelik taşıma yemek hizmetlerinin tercih edilmesi mümkündür. Özellikle çok sayıda kişi için yemek üretimi için uygun yerin olmaması, yemek maliyetlerinin yüksek olması ve sürecin herhangi bir aksaklık yaşanmadan tamamlanması için uzman desteğine ihtiyaç duyulacaktır.

Günümüzde yemek şirketleri tarafından sunulan ve en çok tercih edilen hizmetlerden olan taşıma yemek faaliyetleri, tüm organizasyonlarınızda sorunsuz bir şekilde toplu yemek dağıtım işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayacaktır. Konsept Catering sizin için tüm catering sürecini profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir.

Taşıma Yemek Hizmetleri Nedir, Neden Tercih Edilmelidir?

Taşıma yemek hizmeti günümüzde ne sık tercih edilen yemek hizmetlerinden biridir. Firmamızın kurumsal tesislerinde hazırlanan yemeklerin istediğiniz adrese getirilmesi ve müşterilere dağıtılması sürecinin tamamlanmasını içeren bir hizmet türüdür. Başlı başına zahmetli bir iş olan tüm organizasyonlarda birde yemek dağıtım işleri ile uğraşmamak ve sürecin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak için uzman desteğimizden yararlanabilirsiniz.

Zengin menüler içinden tercih edeceğiniz en iyi yemeklerin hazırlanmasından taşınmasına ve dağıtımına kadar olan tüm süreçlerde Konsept Catering güvencesinden hemen yapabilirsiniz. Her zaman hijyen kurallarının ön planda tutulduğu yemek hizmetlerimiz sayesinde tabldot yemek hizmetleri başta olmak üzere taşıma yemek ve diğer catering faaliyetlerinin profesyonel şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.  

Taşıma Yemek Hizmeti Avantajları Nelerdir?

Profesyonel bir catering firması ile çalışarak saysızı avantajdan faydalanabilirsiniz. Taşıma yemek hizmetleri, hijyen standartlarına sahip profesyonel mutfaklarımızda üretilen lezzetli yiyecekleri istediğiniz yere taşınarak toplu yemek dağıtım sürecinin tamamlanmasını sağlayan önemli bir hizmettir. Bu kapsamda elde edeceğiniz başlıca avantajlar ise kısaca şöyledir:

·        Yemekler %100 hijyenik mutfaklarda profesyonel aşçılar tarafından hazırlanmaktadır.

·        Çok daha ekonomiktir.

·        Planlanan sürede yemeklerin hazırlanması, taşınması ve servis edilmesi sağlanır.

·        Etkinliklerde yemek süreci ile uğraşmak zorunda kalmadan tüm yemek hizmetlerinin uzmanlar tarafından gerçekleştirilmesi sağlanır.

Toplu yemek hizmetlerinde özellikle halk sağlığının korunmasına yönelik birçok detaya dikkat edilmesi gerekecektir. Taşıma yemek hizmetleri kapsamında hazırlanan tüm yemekler lezzetli olduğu kadar tüm sağlık standartlarına da uygundur.

Kurumsal Catering ve Taşıma Yemek Firması

Günümüzde ciddi bir ihtiyaç haline gelen catering hizmetleri kapsamında çok sayıda firma bu tür hizmetler vermektedir. Firma sayısının artış göstermesine bağlı olarak en kurumsal ve güvenilir firmaları seçmekte zorlanan kişilerin bazı detaylara dikkat etmeleri gerekecektir. Catering hizmetleri kapsamında yılların verdiği deneyim ve uzmanlıkla kurumsal hizmet sağlayan firmamızdan tam destek alabilirsiniz.

Kurumsal catering hizmetlerimiz kapsamında tercih edebileceğiniz bazı hizmetlerimiz kısaca şunlardır:

·        Taşıma Yemek Hizmeti

·        Yerinde Üretim Yemek Hizmetleri

·        Organizasyon Hizmetleri

·        Paket Yemek Hizmetleri

·        Danışmanlık Hizmetleri

·        Ortak Satın Alma

·        Tabldot Yemek Hizmetleri

Bir yemek şirketinden daha fazlası olmayı her zaman başaran firmamızdan tüm davetleriniz, organizasyonlar ve diğer toplu yemek dağıtım işleriniz için profesyonel destek alabilirsiniz.

Taşıma Yemek Hizmetleri Fiyatları Ne Kadar?

Taşıma yemek hizmetleri kapsamında birçok farklı süreç takip edilecektir. Yemek taşımaya uygun araçlar, kaplar ve diğer taşıma unsurları hizmetin profesyonel olarak gerçekleştirilmesine en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Yemek hizmeti olarak sunulan tüm faaliyetler bu nedenle farklı fiyatlara sahiptir.

Konsept Catering marka güvencesiyle tercih edebileceğiniz hizmetlerimizin her biri için en uygun fiyat avantajları sunulmaktadır. Hizmet kapsamına göre her bütçe için avantajlı yemek organizasyonları kapsamında taşıma yemek hizmetleri ve diğer faaliyetler için uygun fiyat ve kurumsal destek alabilirsiniz. 

Kategoriler: Yemek Şirketi