toplu yemek üretim

Tabldot yemek kısaca alakart karşıtı olarak bilinir. Sabit bir menü ve sabit bir fiyat garantisi ile yemek sunumu anlamına gelmektedir. Maliyet hesaplarının önemli olduğu firmalarda tabldot yemek türü sıkça tercih edilmektedir. Çünkü tabldot yemek sayesinde, hem uygun fiyatlara yemek satın alabilmekte hem de personeller arasındaki eşitsizliğin önüne geçebilmektedir.

Tabldot yemekYemek Şirketi tarafından üretilmektedir. Türkiye’deki tabldot yemek ihtiyacının çok büyük bir kısmı yemek şirketleri tarafından üretilmekte bu da yemek şirketlerinin önemini günden güne arttırmaktadır. Çünkü her geçen gün tabldot yemek ihtiyacı artmaktadır. Yemek Şirketi markası olarak Türkiye’deki en kaliteli tabldot yemek üreticilerinden biri olduğumuzu iddia ediyoruz. Hatta bir çok müşterimiz tabldot yemek aldığının bile farkında değiller. Çok kaliteli bir restorandaymış gibi yemek hizmeti alıyorlar. Bu olumlu geridönüşler de firma olarak bizi oldukça mutlu ediyor.

Tabldot yemek şirketleri menülerinin genellikle her ayın başında oluşturur. Ay boyunca üretilecek tüm yemeklerin planlaması ayın başında yapılır ve ona istinaden yemek malzemelerinin tedariği hallolur. Böylece yemek menülerinde bir sürpriz olmasının önüne geçilmiş olur.