tabldot yemek hizmeti

Özellikle kurumsal firmalar, iş yerleri, personel sayısı yüksek fabrikalar tarafından tercih edilen tabldot yemek; menü içeriği yemek firmaları tarafından belirlenen bir catering türüdür. Seçmesiz yemek olarak da bilinen tabldot menü, sağlıklı ve dengeli besinlerin bir kombinasyonundan oluşur.

Yemek firmaları, personelin günlük alması gereken besin değerlerini hesaplayarak, 4 ya da 5 çeşitten oluşan bir menü tasarlar. Yapılan işe göre belirlenen tabldot menüler her çalışan için standarttır. Kurumsal firmaların personeli için tercih ettiği tabldot yemek hizmeti, aynı zamanda kamu kuruluşları, askeri kışlalar ve belli organizasyonlar gerçekleştirecek şirketler tarafından da tercih edilebilmektedir.

Tabldot Yemek Çeşitleri Nelerdir?

Tabldot yemek listeleri, toplu yemek hizmeti almak isteyen firmalardaki çalışan sayısı ve yapılan iş dikkate alınarak belirlenir. Tabldot menülerin içeriği aylık olarak belirlenir ve hizmet alacak firmaya iletilir. Bu sayede personel, hangi gün, hangi yemekleri yiyeceği konusunda bilgilendirilmektedir. Genellikle minimum 4 çeşitten oluşan tabldot yemek çeşitleri listesi içerisinde çorba, ana yemek, makarna ya da pilav ve salata ya da tatlı yer alır.

Ay boyunca, her gün farklı kombinasyonlar şeklinde sunulan tabldot yemek çeşitleri, bir bireyin günlük alması gereken kalorinin hesaplanması sonucu belirlenir. Sebze, bakliyat, et, tavuk, tatlı, yoğurt ve çorba gibi gıdaların dengesi gözetilerek oluşturulan tabldot yemek menüleri, personelin hem sağlıklı bir şekilde beslenmesi hem de hizmet alan firma açısından daha ekonomik olması bakımından sıklıkla tercih edilmektedir.

Tabldot Yemek Fiyatları

Personelin sağlıklı bir şekilde beslenmesi ve öğle yemeği saatini iple çekmesi açısından firmalar tarafından tercih edilen bir catering türü olan tabldot yemek fiyat listesi bakımından da hizmet alan kuruluşu memnun etmektedir. Diğer catering türlerine nazaran daha az maliyetli olan tabldot yemek menüleri; içeriği, kaç çeşitten oluşacağı ve firmanın çalışan sayısı göz önünde bulundurularak fiyatlandırılır. Çalışan sayısı arttıkça daha avantajlı bir fiyatlandırma söz konusu olabilmektedir.

Firmanızın personeli için sağlıklı gıdalardan oluşan tabldot yemek hizmeti almak istiyor, ancak ne kadar bütçe ayıracağınızı bilmiyorsanız, Konsept Catering’e danışarak tabldot menü fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Firmanızda yapılan iş, firmanızdaki çalışan sayısı, kaç çeşit istediğiniz gibi bilgiler doğrultusunda ortalama bir tabldot yemek fiyat listesi edinebilir ve toplu yemek hizmeti almaya başlayarak personelinizi mutlu edebilirsiniz.

Kurumsal Tabldot Yemek Hizmeti

En az 4 çeşitten oluşan ve et ya da tavuk yemeklerinden tatlıya kadar farklı opsiyonlar sunan tabldot menü, kurumsal firmaların ve kamu kuruluşlarının az maliyetle personelini doyurabilmesi açısından oldukça avantajlıdır. Özellikle yüksek çalışan sayısına sahip firmalar için avantajlı bir seçim olan tabldot yemek menüleri, personelin ay boyunca farklı ve sağlıklı gıdalar tüketmesine bağlı olarak daha enerjik ve motive hissetmeleri bakımından da önem taşır. Firma çalışanlarının bilgisayar başında çalışıyor ya da beden işi yapıyor olması, menülerin oluşturulması aşamasında dikkat edilen hususlar arasındadır.

Siz de firmanızın çalışanları için ekonomik bir catering hizmeti arayışındaysanız, Konsept Catering ile iletişime geçerek tabldot menü örnekleri hakkında bilgi edinebilir ve çalışan sayınıza göre avantajlı aylık menüler oluşturmamız için talepte bulunabilirsiniz.

Kategoriler: Yemek Şirketi