paket yemek

Kurumsal Catering Paket Yemek Hizmeti

Büyük bir toplantıda birkaç kişi veya herkes için öğle yemeği sipariş etmeniz gerektiğinde, hızlı ve kolay bir çözüm istersiniz. Konsept Yemek Catering’de herkesin en sevdiği yiyeceklerle dolu lezzetli, sağlıklı ve el değmeden hazırlanan paket yemek seçenekleri sunuyoruz.

Şirketler için bireysel paket yemek hizmetleri konusunda uzmanlaşan ekibimiz ve hijyen konusunda gelişmiş teknolojimiz ile sağlıklı ve lezzetli yemek paketleri servis ediyoruz. Takım arkadaşlarınız, müşterileriniz ve misafirleriniz için benzersiz bir paket yemek hizmeti sunan Konsept Catering ile siz de şirketiniz için yeme-içme çözümleri geliştirebilirsiniz.

Konsept Yemek Paket Yemek Hizmeti

Paket yemeklerimiz, kurumsal catering hizmetlerimizden yalnızca biridir ve aceleye gelmiş yemekler yerine, planlanmış ve lezzetli yemekler yemenize olanak tanır. Her öğünde sandviç, çorba ve salata gibi ev yapımı ürünler bulunur. Konsept Yemek Catering’de birinci sınıf malzemeler kullanılarak hazırlanan paket yemek çeşitleri; et yemeklerinden bakliyata, çorbadan tatlıya kadar yemek keyfini garanti eden lezzetler içerir.

Her şeyi tek bir pakette içeren, tamamen mutfağımızda üretilip paketlenen hepsi bir arada yemek paketleri, Thermobox adı verilen ve yemeği sıcak tutan kutularda size ulaştırılır. İster paketi açtıktan sonra direkt tüketebileceğiniz ister mikrodalga fırında ısıtarak eski sıcaklığına kavuşturabileceğiniz paket yemekler, aynı zamanda günümüz hijyen standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Kişiye özel paket yemek kutuları, el değmeden, makineler aracılığıyla paketlenir. Hijyen standartlarının üst düzey olması gereken bu pandemi sürecinde, hiçbir temas olmadan hazırlanan yemek paketleri, müşterilerimiz tarafından güvenle tercih edilmektedir.

Paket Yemek Teslimatı Nasıl Yapılır?

Öğle yemeği almak için ofisten ayrılmak, üretkenliğinizi azaltabilir ve iş akışınızda bir engel oluşturabilir. Öğle yemeğine ihtiyacınız olduğunda, bunları doğrudan işletmenize teslim almak için Konsept Catering’e güvenebilirsiniz.

Konsept Yemek, istek ve ihtiyaçlarınıza göre paket öğle yemeği hazırlar ve daha sonra bunları tam zamanında size ulaştırır. Şirketiniz bünyesindeki her etkinlik, toplantı ve misafir ağırlama için sipariş verebileceğiniz yemek paketleri, kişiye özel hazırlandığı için kutu üzerine isim etiketi yapıştırılır ve sorunsuz ve hızlı bir şekilde dağıtımı gerçekleştirilir. Bu sayede, herkesin kendisi için belirlenmiş öğle yemeği paketini alması sağlanır. Temas noktalarını azaltmak ve grubunuzdaki herkese güvenli bir şekilde sağlıklı yemekler sunmak işte bu kadar kolaydır.

Günlük ve İleri Tarihli Paket Yemek Seçenekleri

Pek çok şirkette, organizasyon ve etkinlikte, öğle yemeği için kapalı yemek paketleri tercih edilmektedir. Siz de gün boyunca bu kolaylıktan yararlanabilir; şirket çalışanlarınızın, takım arkadaşlarınızın ve misafirlerinizin de bu kolaylıktan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. İstanbul’da her noktaya aktif hizmet sunan Konsept Catering ile çalışma saatleri boyunca paket yemek servisinden faydalanabilir; sabah, öğle ve hatta akşam yemeği için teslimatı planlaması yapabilirsiniz. Günlük ya da ileri tarihli sipariş oluşturabilir, belirlediğiniz gün ve saatte paket yemek siparişinizi teslim alarak, sağlıklı yemeğinizi güvenle tüketebilirsiniz.

Misyonumuz, paket yemek siparişi ve alımını lezzetten ödün vermeden yapmak ve kolaylaştırmaktır. İş arkadaşlarınıza, müşterilerinize veya ziyaretçilerinize ne sunacağınızı düşünmeden Konsept Yemek Catering ile kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği paketlerinden dilediğinizi sipariş verebilirsiniz.