istanbul yemek firmaları

Kurumsal catering, küçükten büyüğe tüm ticari ilişkiler ve şirket prestiji açısından büyük bir rol oynar. Aynı zamanda çalışan ilişkileri ve motivasyonu açısından fark yaratır, bu nedenle iş hayatını insanlar için eğlenceli hale getiren bir etkendir. Kurumsal catering hizmeti ile yemek servisi personeli şirketiniz için harika yiyecekler hazırlarken, çalışanlarınızın ve yönetimin daha önemli görevlere odaklanması da kolaylaşır.

İstanbul yemek firmalarından biri olan Konsept Catering, profesyonel kadrosu ile kurumsal müşterilerine kusursuz müşteri hizmetinin yanı sıra lezzetli yemekler, yenilikçi fikirler ve öneriler sunmaktadır. Tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı ve her ayrıntıya dikkat etmeyi hedefleyen firmamızın Gıda Mühendisleri de dahil olmak üzere profesyonellerden oluşan ekibinden catering hizmeti alarak şirket çalışanlarınızı memnun edebilirsiniz.

İstanbul Kurumsal Yemek Firmaları

Dünya standartlarında catering hizmetleri sunan İstanbul yemek şirketleri arasında yer alan Konsept Catering, şirketiniz için özelleştirilmiş menüdeki tüm yemekleri taze olarak ve zamanında teslim etmektedir. Kahvaltı ikramları, sabah ve ikindi çayları, sıcak ve soğuk lezzetler, açık büfeler ve ev yemeği tadında öğle yemekleri, kurumsal catering hizmeti alırken oluşturacağınız menü listesine dahil edilebilir. Çeşitli bütçeler için mükemmel ofis yemek menüsü seçenekleri sunan ekibimiz, kurumsal yemek ihtiyacınız için bir set menü hazırlar ve her bir çalışanınıza hitap eden lezzetleri bir araya getirir. Eğitimli personelimiz, şirketinizin ihtiyaçlarına göre hizmet verebilecek becerilere sahiptir.

İstanbul Hazır Yemek Firmaları

Farklı sektörden pek çok şirketin yiyecek ihtiyaçlarına çözüm üreten İstanbul yemek firmaları; yerinde üretim yemek hizmeti ve taşıma yemek hizmeti ile çalışanlarına yemek olanağı sağlamak isteyen şirketlere menü oluşturma ve sunma sürecinde yardımcı olur. Bu hizmetlere ek olarak, paket yemek hizmeti ile hazır yemek sektöründe fark yaratan Konsept Catering, içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde ekstra hijyen önlemi alan şirketler için kalıcı hijyen çözümleri sunmaktadır. El değmeden hazırlanan, son teknoloji makinelerde paketlenen ve Thermobox adı verilen kutularda tüketiciye ulaştırılan paketli yemekler sayesinde, şirketler, çalışanları ve yönetim için sağlıklı, hijyenik ve kaliteli yemek tedarik edebilmektedir.

İstanbul Toplu Yemek Firmaları

Şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda bir menü oluşturan Konsept Catering, çalışanlarınızın sağlıklı bir yaşam sürmeleri için besin değerini göz önünde bulundurur. Toplu yemek hizmeti verirken ihtiyaçlarınızın karşılanabilmesi için büyük ancak yeterli miktarda yiyecek sunan firmamız, ham maddelerin mevcudiyetine dikkat etmesi ve ayrıca maliyeti de dikkate alması ile İstanbul’daki yemek firmaları arasında öne çıkmaktadır.

İstanbul Tabldot Yemek Firmaları

Ülkemizde oteller, okullar, hastaneler, restoranlar ve iş dünyasındaki pek çok işletmede tabldot yemek hizmeti alınmaktadır. Profesyonel yemek firmalarından tedarik edildiği sürece sağlıklı ve avantajlı bir seçim olabilen tabldot yemek, aylık ve yıllık menü planlaması yapılarak sunulur. Çalışan profiline ve şirket kültürüne uygun, protein içerikli zengin menüler oluşturan yemek firmaları İstanbul genelinde sayısız işletme ve kuruluşa tabldot yemek hizmeti sağlamaktadır. En iyi yemek firmalarından biri olan Konsept Catering; çorba, protein ve karbonhidrat ağırlıklı ana ve ikinci yemek, mevsim salataları, tatlı ve / veya meyve ve içeceklerin dahil olduğu lezzetli tabldot yemek menüleri oluşturur.

Farklı catering hizmetleri ve hijyen kurallarının en üst seviyede olduğu paket yemek servisi ile en iyi İstanbul yemek firması olarak öne çıkan Konsept Catering’i tercih ederek kaliteli bir yemek hizmeti alırken, yemek maliyetlerinizin düşmesini de sağlayabilirsiniz.

catering
Kategoriler: Yemek Şirketi