istanbul catering hizmeti

Catering Hizmeti

Şirketlerin çalışanlarına sağladığı olanaklar, hem şirket içi verimlilik hem de firmanın prestiji açısından büyük bir rol oynar. Personele sunulan kaliteli yemekler ve ikramlar, bu olanakların başında gelmektedir. Şirketlerin çalışanlarına kahvaltı ve / veya öğle yemeği ikramında bulunması, personelin yemek molalarında şirket sınırları dışına çıkmasının, vakit kaybının ve verimlilik düşüşünün önüne geçmesinin yanında, çalışanlar arasındaki sosyalliğin de artmasını sağlar. Dolayısıyla kaliteli ve sağlıklı yemek olanakları sunmak fazlasıyla önemlidir. Şirket yemeklerinin tam olarak gereksinimlerinizi karşıladığından emin olmak için catering hizmeti almanız en ideal yoldur.

İstanbul Catering Firmaları

Firmaların catering hizmetine gösterdiği talep, İstanbul gibi sayısız şirketin yer aldığı büyük bir şehirde yemek hizmeti sunan firmaların da artmasına sebep olmuştur. Ancak kurumsal catering hizmeti, organizasyonel catering hizmetlerinden farklı olarak bir sürekliliğe tabidir ve şirket kültürünü, şirket personelinin yeme – içme alışkanlıklarını anlamayı gerektirir. Kurumsal catering söz konusu olduğunda, İstanbul catering firmaları arasında öne çıkan Konsept Catering, firmanız ve çalışanlarınız için özelleştirilmiş menüler sunar. İster günlük yemek molaları ister resmi bir toplantı ister daha büyük bir konferans veya ekip oluşturma etkinlikleri olsun, aylık olarak oluşturacağımız şirket menüsü, çalışanlarınızın gereksinimlerine uyacak şekilde özelleştirilebilir.

Catering İstanbul Avrupa Yakası

Geniş üretim ve dağıtım yelpazesiyle İstanbul Avrupa Yakası catering hizmeti veren Konsept Catering, istikrarlı ve esnek hizmet anlayışıyla müşterilerine uzun ömürlü bir hizmet deneyimi yaşatmaktadır. Hadımköy, Bahçeşehir, Esenyurt, Sarıyer, Maslak, Ayazağa, Etiler, Beşiktaş, Mecidiyeköy ve Şişli dahil olmak üzere Avrupa Yakası’nın sayısız noktasına catering hizmeti sağlayan firmamız, güçlü kurumsal yapısı ve belirlediği kalite standartları ile sayılı İstanbul catering firmaları arasında yerini almaktadır.

Catering İstanbul Anadolu Yakası

Toplu yemek hizmeti konusunda uzman ekibimiz, sizlere en sağlıklı ve en uygun fiyatlı yemek hizmetini sağlamanın yanında ulaşılabilir olmayı da amaçlamaktadır. Firmaların genel olarak Avrupa Yakası’nda yoğunlaşmış olması pek çok catering şirketinin hizmet noktasını Avrupa Yakası ile sınırlandırmasına sebep olsa da, Konsept Catering, hem kaliteli ve lezzetli yemek hem de uygun fiyat anlayışını, İstanbul Anadolu Yakası catering hizmeti arayışında olan firmalar içinde ulaşılabilir kılmaktadır. Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Kartal, Pendik ve Tuzla gibi kilit noktalar dahil olmak üzere Anadolu Yakası’nın pek çok semtine hizmet veren firmamız, herhangi bir coğrafi sınırlama gözetmeksizin birden fazla catering şirketinin verebileceği catering hizmetini, geniş hizmet yelpazesi sayesinde aktif olarak verebilme gücüne sahiptir.

İstanbul Catering Fiyatları

Catering hizmeti fiyatları; organizasyon türü, kişi sayısı ve menüde yer alacak yemek listesi göz önünde bulundurularak belirlenir. Dünya standartlarında üretim ve hizmet anlayışına sahip bir yemek firması olan Konsept Catering, catering hizmeti almak isteyen firmalara avantajlı fiyatlar ve kampanyalar sunmaktadır. Firmanızın çalışan sayısı, tercih ettiğiniz yemek hizmeti ve menü doğrultusunda şirketiniz için birim yemek fiyat teklifi alabilir; firmamız bünyesinde bulunan Gıda Mühendisleri ve toplu yemek konusunda uzman ekibimizden destek almanın güvencesini yaşayabilirsiniz. Haftanın her günü, 08:00 – 18:00 saatleri arasında bize ulaşabilir, yemek hizmeti ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Kategoriler: Yemek Şirketi