kuru fasülye pilav

Günümüzün zeki işverenleri, kurumsal yemek hizmetinin; mesaiden çalan, sınırlı bir sürede hızlıca tüketilmesi gereken, genelde sağlıksız olarak nitelendirilebilecek restoran yemeklerine üstün geldiğinin farkındadır. Çalışanları için daha sağlıklı yemekler sunmayı ve iyi yemek kültürü ile hem motivasyonu hem de iş verimliliğini artırmayı kim istemez? Eğer siz de iyi yemeklerin, çalışan bağlılığı açısından etkili bir yöntem olduğuna inanıyorsanız, artık bir catering hizmeti almanın vakti gelmiş demektir. Türkiye’nin en güvenilir yemek fabrikası Konsept Catering’in iyi planlanmış, dikkatlice sunulan ve erişilebilir yemek çözümlerinden faydalanmaya ne dersiniz?

Önde gelen bir yemek fabrikası olan Konsept Catering; yenilikçi ve sağlıklı menüleri ile iş yerleri için kurumsal yemek hizmetlerinin evrimine öncülük etmiştir. Personel yemekleri, toplu yemek hizmetleri, paket yemek hizmeti, yerinde ve taşıma yemek hizmetleri ile kurumsal catering çözümleri sunan firmamız, İstanbul’un her noktası dahil olmak üzere Türkiye’nin hemen her bölgesine hizmet vermektedir.

İş Yeriniz için En İyi Kurumsal Yemek Hizmeti

Üst yönetim, Gıda Mühendisleri, şefler, operasyon yöneticileri ve personel dahil olmak üzere Konsept Catering ekibindeki herkes, catering hizmetleri konusunda profesyoneldir ve özellikle kurumsal yemek hizmetleri konusunda gerekli bilgi ve öngörüye sahiplerdir.

Olağanüstü yemekler, kusursuz hizmet ve sürdürülebilir iş çözümleri sağlamaya tutkuyla odaklanmış olmamız, bizi, kurumsal catering hizmeti alırken en iyi seçenek yapan genel bir değer yaratır.

Yemek Fabrikaları Arasında Lider Marka

Olağanüstü yemek servisi ve müşterilerden sürekli olarak alınan olumlu sonuçlar, Konsept Catering’i güvenilir kılmaktadır ve firmamız Türkiye’deki en iyi catering şirketlerinden biri olarak anılmaktadır. Ekibimiz; müşterilerinin ihtiyaçlarını, isteklerini ve bütçelerini dinlemeye ve anlamaya yönelik bir yaklaşıma sahiptir. Mutfak uzmanlığımızı, en son teknolojimizi ve güçlü dağıtım ağlarımızı firmanızın ihtiyaçlarına uygun, özelleştirilmiş bir menü oluşturmak ve sunmak için kullanıyor olmamız, bu yaklaşımımızdan kaynaklanmaktadır.

Yüksek Kaliteli, Uygun Maliyetli Yemek Çözümleri

Konsept Catering tarafından sunulan kurumsal catering hizmeti, ekibinizin günlük iş yemeği ihtiyaçları için yüksek kaliteli, uygun maliyetli çözümler sunmaktadır. Personel kahvaltıları, öğle yemekleri ve ikramlardan oluşan kurumsal yemekler, çalışan bağlılığı ve iş verimliliği konularında da oldukça etkilidir. Üstelik, şirket içi isteğe bağlı yemek yeme rahatlığına sahip olmaları, personelinizin, dışarıdan yiyecek tedarik etmek ve ödeme yapmak için değerli zaman, para ve enerjiyi boşa harcamalarını da önler.

Ticari Varlığınızı Temsil Eden Bir Catering Hizmeti

Şirket içi yemek hizmeti desteği, birçok düzeyde değerli bir ticari varlığı temsil eder. Başarınızı gerçekten önemseyen Konsept Catering; sağladığı kurumsal yemek hizmetleri ile yalnızca yemek desteği sağlamakla kalmaz; ekibinizin üretkenliğini güçlendirmeye, şirketinizin imajını iyileştirmeye ve kârlılığınızı artırmaya hizmet eder. Marka kimliğinizi, misyonunuzu ve hedeflerinizi anlayan ve çalışanlarınızın yemek ihtiyaçlarını verimli bir şekilde yerine getirmek için bütçeniz ve programınız dahilinde çalışan stratejik bir ortak kazanmak istiyorsanız, Konsept Catering ile anlaşabilirsiniz.

 

Kategoriler: Yemek Şirketi