catering şirketi hizmet

Daha önceki yazılarımızda, şirketiniz için bir catering şirketi ile anlaşarak toplu yemek hizmeti almanızın avantajlarını ve böylesine önemli bir yatırımı yapmanın neden mantıklı olduğunu inceledik. Kurumsal catering; daha iyi çalışan bağlılığı yaratma, personeli elde tutma, iş başvurularında bir tercih nedeni olması ve çalışanlarınızın verimliliğini artırma gibi daha pek çok fayda sağlamaktadır.

Müşterilerimizin çoğunun bizden öğrenmek istediği şey, toplu yemek hizmeti almaya başlamanın ne zaman doğru olduğudur. Diğer bir deyişle, şirketlerinin büyümesinin hangi noktasında kaynakları toplu yemek programı oluşturmak için harcamalıdırlar? Belirli sayıda çalışan veya belki de bir şirket gelir hedefi gibi ulaşmaları gereken belirli bir nokta var mı? Bazıları bunun sezgiye mi yoksa sektörlerindeki rekabetçi yetenek ortamına ilişkin bir anlayışa mı dayandığını merak ediyor.

Catering Şirketi Yükünüzü Azaltır

Basit cevap, çalışanlarınıza ücretsiz toplu yemek sunmak için herhangi bir zamanın, en doğru zaman olduğudur. Bu yatırım; çalışanlarınızın sağlığını düşündüğünüzün ve daha güçlü bağlar kurmaları, yeni fikirler üzerinde iş birliği yapmaları ve sadece günlük işten uzaklaşmaları için fırsatlar sağlama konusunda ciddi olduğunuzun bir işaretidir. Ancak bir catering şirketi için ayırdığınız bütçenin sınırsız olmadığı da bir gerçektir. Aslında, çoğu durumda kuruluşlar, bu nitelikte çalışan dostu bir program oluşturmaya ve geliştirmeye çalışırken, yararlanabilecekleri nispeten küçük fon havuzlarına sahiptir. Gerçek şu ki, kurumsal catering hizmeti almak görev açısından kritik bir gereklilik değildir, ancak şirketinize sayısız avantaj sunar. Bu nedenle, kurumsal catering hizmeti almaya başlamak için en doğru zaman, şirketinizin maddi olarak bu avantajı sunabileceği ve sürdürebileceği noktaya geldiği zamandır.

En İyi Catering Şirketi: Konsept Catering

Bir catering şirketi ile anlaşma konusunda karar vermenizdeki en önemli ikinci faktör, sahip olduğunuz şirket kültürü ve çalışan sayısıdır. Çoğu müşterimiz, genellikle organizasyonları belirli bir iş döngüsü olgunluğuna ulaştığında kurumsal catering hizmeti almak için firmamızla anlaşır. Konsept Catering, yeni kurulan, daha genç işletmelere de hizmet vermektedir. Ancak ekibimiz genel olarak, tam kapsamlı bir yemek programına zaman ve kaynak ayırmayı göze alabilen daha büyük, daha köklü ve minimum 25 kişiden oluşan firmalara hizmet vermektedir. Bunun nedeni, daha büyük ve köklü işletmelerin genellikle çalışanlarının ne istediğini, nelere ihtiyaç duyduklarını ve onları elde tutmak için ne yapmaları gerektiğini daha iyi bilmeleridir.

Genel olarak, bir catering şirketi ile anlaşarak toplu yemek hizmeti almak için en doğru zaman, kuruluşunuz için mantıklı olan zamandır. Catering hizmetleri, en iyi insan odaklı şirket çözümlerinden biridir ve günlük lezzet sunma fikri çalışanlarınızı mutlu eder. Şirket personelinize toplu yemek sağlamak istiyor, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız Konsept Catering ekibi ile görüşebilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen catering şirketi Konsept Catering ile şirket bütçenize uygun aylık menüler oluşturmaya başlayabilir, firmanızın itibarını artırırken çalışanlarınızı memnun edebilirsiniz.

Kategoriler: Yemek Şirketi