catering firmaları hizmetler

Bir işletme sahibiyseniz ve personelinizi motive edecek etkili bir yöntem arıyorsanız, catering hizmeti almayı düşünmeye başlayabilirsiniz. Günümüzde pek çok firma, aylık yemek hizmetinden faydalanarak hem işletmesine değer katmakta hem de çalışanlarını mutlu etmektedir. Bu ihtiyaca cevap veren büyük catering firmaları; şirket çalışan sayısı, şirket büyüklüğü, bütçe gibi değişkenlere bağlı olarak farklı ihtiyaçlara hitap eden üç catering hizmeti sunar. Peki catering firmalarından alabileceğiniz yemek hizmetleri nelerdir?

Taşıma Yemek Hizmeti

Taşıma yemek hizmeti; genellikle çalışan sayısı yüksek olmayan, yemek üretimine uygun alanı bulunmayan ya da firmasında koku oluşumu istemeyen işletmelerin tercih ettiği bir catering türüdür. Catering firmaları, anlaşmalı oldukları işletmelerin çalışan sayısını, bütçesini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bir menü planlar ve kendi üretim yerlerinde hazırladıkları yemekleri, doğru ısıda ve bozulmaya uğramadan işletmeye ulaştırır. Bu anlamda, en zor catering hizmetleri arasında bulunan taşıma yemek hizmetini en doğru şekilde gerçekleştiren Konsept Catering, personel yemeklerini Thermobox adı verilen ve yemeklerin sıcaklığını muhafaza ederek lezzet kaybını önleyen taşıma yemek kaplarında işletmeye ulaştırır. Genellikle 25’ten fazla, 150’den az çalışana sahip firmalara taşıma yemek hizmeti sunan Konsept Catering, belirlediğiniz saatlerde, düzenli olarak ve en taze haliyle yemek taşıma hizmetini gerçekleştirir.

Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Yerinde üretim yemek hizmeti, kurumsal catering firmaları tarafından, yemeklerin, anlaşmalı işletmenin mutfağında hazırlandığı yemek hizmeti türüdür. Genellikle yemek üretimine uygun alanı ve minimum 200 çalışanı olan büyük sanayi kuruluşları tarafından tercih edilen yerinde üretim yemek hizmeti, yemeklerin yerinde hazırlanıp direkt olarak tüketilmesi nedeniyle en sağlıklı kabul edilen catering hizmeti olarak bilinmektedir. Talepleriniz ve bütçeniz doğrultusunda, firmanız için en sağlıklı ve uygun şekilde aylık menüler oluşturan Konsept Catering, kendi ekipmanı ve istihdam ettiği personeli ile hizmet vermektedir. Konsept Catering bünyesinde bulunan Gıda Mühendisleri, düzenli olarak hizmet kalitesini kontrol eder ve üretimin her aşamasında rol alır.

Paket Yemek Hizmeti

Yemek firmaları tarafından taşıma yemek ile benzer bir sistemde sunulan paket yemek hizmeti, taşıma yemekten farklı olarak kişiye özel sunulan bir catering türüdür. Taşıma yemeğe göre daha maliyetli olan bu hizmet türü, genellikle az çalışana sahip firmalar tarafından tercih edilen, butik bir yemek hizmetidir. Kişinin belirlediği menü, steril bir ortamda hazırlanarak, insan teması olmadan paketlenir ve istenilen saatte Thermobox adı verilen paketlerde ulaştırılır. Paket yemek hizmetinde yemeklerin bozulmadan, az yol kat ederek ulaştırılması ve hızlı bir şekilde tüketilmesi oldukça önemlidir. Paket yemek konusunda uzman bir catering şirketi olan Konsept Catering, ileri teknoloji paketleme cihazı kullanmasıyla müşterilerinin sağlıklı ve hijyenik yemekler tüketmesine özen göstermekte ve paket yemekleri taze bir şekilde ulaştırmaktadır.

En tecrübeli ve uygun catering firmaları arasında yer alan Konsept Catering’den firma ölçeğiniz, ihtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda bir catering hizmeti alabilir, personelinizi sağlıklı menüler ile memnun edebilirsiniz. Tüm hizmetler hakkında daha detaylı bilgi edinmek, menü listelerine göz atmak ve aylık hizmet almaya başlamak için hemen iletişime geçebilirsiniz. 

yemek şirketleri