yemek firması mutfağı

Birlikte yemek yemek, insan kültürünün önemli bir parçasıdır. Bu, aileler ve arkadaşlar için olduğu kadar iş ortakları ve meslektaşlar için de gerekli olan bir ritüeldir. İnsanlar harika yemekler için bir araya geldiklerinde ilişkiler kurarlar, açık iletişim kurarlar ve yeni fikirler için ilham alırlar. Ancak şirketinizdeki her bir çalışan için “harika yemekler” sunmanız sandığınız kadar kolay olmayabilir. Herkesin farklı yemek kültürüne ve damak zevkine sahip olduğu düşünüldüğünde, çok sayıda insanın çalıştığı bir firmanın farklı seçeneklere sahip bir menü sunması gerekebilir. Bu noktada yardım alacağınız profesyonel bir yemek firması, şirketiniz ve personeliniz için en doğru seçenekleri size sunarak, firmanız için en doğru kurumsal yemek menüsünü tasarlamanıza yardımcı olur.

Deneyimli ekibi ile profesyonel bir yemek firması olarak öne çıkan Konsept Catering, İstanbul’un her noktasına verdiği aktif hizmet ile iş birliği yapabileceğiniz catering firmaları arasında yer almaktadır. Küçük ve büyük ölçekli olmak üzere her firmaya catering hizmeti veren Konsept Catering, farklı kurumsal catering hizmeti seçenekleri sayesinde, firmanızın çalışan sayısına ve ihtiyacınıza yönelik bir toplu yemek hizmeti alabilmenize olanak tanır.

Taşıma Yemek Hizmeti

Kalite ve hijyen standartlarına uygun yemek menüleri hazırlayan bir yemek firması olan Konsept Catering, yemek üretimi için alanı olmayan firmalara taşıma yemek hizmeti vermektedir. Şirketinde yemek kokusu istemeyenlerin de tercih edebileceği taşıma yemek hizmeti, Konsept Catering’in profesyonel şefleri tarafından şirketiniz için belirlenen yemek menüsünün hazırlanması ve ekibimiz tarafından firmanıza sorunsuz bir şekilde ulaştırılması sürecini kapsar. Bu hizmet, özellikle 100 kişiden az çalışan sayısına sahip firmalar için yeme – içme maliyetleri bakımından avantaj sağlamaktadır.

Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Büyük yemek firmaları arasında yer alan Konsept Catering, yemek yapmak için uygun alana sahip olan firmalara yerinde üretim yemek hizmeti vererek personelin taze, sağlıklı ve hijyenik yemek yeme olanağına sahip olmasını sağlar. Tabldot ya da açık büfe yemek şeklinde sunulabilen yerinde üretim yemek hizmeti, firmanın birim yemek maliyeti dışında hiçbir ücret ödemeden catering hizmeti alabilmesine olanak tanır. Gerekli olan tüm ekipmanlar, tercih ettiğiniz yemek firması olan Konsept Catering tarafından karşılanır.

Paket Yemek Hizmeti

Özellikle pandemi süreci ile beraber artan temizlik hassasiyeti ve gelişen hijyen kuralları, her yemek firması için yeni bir döneme girildiği anlamını taşımaya başlamış ve catering firmalarını yeni çözümler üretmeye itmiştir. Toplu yemek hizmetinin biraz daha arka plana atıldığı bu dönemde fark yaratmaya çalışan Konsept Catering, üretiminin bir kısmını ayırdığı paket yemek hizmeti ile hijyenik ve aynı zamanda sosyal mesafe kurallarına uygun bir catering hizmeti almak isteyen şirketlere hitap etmektedir. Daha ziyade küçük ölçekli firmaların tercih ettiği paket yemek hizmeti; Konsept Catering tarafından yemeklerin hazırlanması, son teknoloji ürünü makinelerde paketlenmesi ve Thermobox adı verilen saklama kaplarında anlaşmalı firmanın personellerine ulaştırılması süreçlerini kapsar.

Çok başarılı menü öğelerine sahip bir yemek firması olan Konsept Catering, size en iyi seçenekler konusunda tavsiyelerde bulunabilir. Kurumsal liderleri ve şirket çalışanlarını etkilemek için Konsept Catering’in yemek hizmetlerinden birini ve ihtiyacınız olan menüyü seçin, bütçeniz doğrultusunda en uygun yemek firması ile iş birliği yapmanın rahatlığını yaşayın.